cv

Kuje w oczy na najpopularniejszych portalach, mimowolnie wciska się do większości rozmów, określa kim jesteś i ile jesteś warty. Na pierwszych stronach wyników wyszukiwania w google zachęca frazesami: stwórz skuteczne, napisz doskonałe, jak napisać, wzory i porady, etc.!

CV, parę stron, które są w stanie w dużym stopniu zdeterminować twoją przyszłość nie tylko na rynku pracy, który coraz chętniej penetrują internauci. Wg blipowych informacji znalezionych na interaktywnie.com: „W Pracuj.pl zarejestrowało się już ponad milion osób. Liczba ta dynamicznie rośnie, dzięki ciągłej optymalizacji serwisu i dostosowywaniu go do potrzeb użytkow.”

Pozostaje zatem stworzyć naprawdę skuteczne CV i dostać naprawdę wymarzoną pracę. Dziś to konieczność, nawet w wypadku sportowych celebrytów. Pewnie Michael Owen nie jest tu żadnym wyjątkiem, ale jest pierwszy (chyba – sic!).

Dailymail w sportowym dziale publikuje – MICHAEL OWEN BROCHURE: The complete 32-page agents’ dossier on the out-of-contract Newcastle striker. A na blogu Creativ Review znajduje się parę dosadnych komentarzy odnoszących się do warstwy wizualnej.

article-1194209-0567D123000005DC-826_148x112_popup

article-1194209-0567D0E9000005DC-216_148x112_popup

Jedno na pewno trzeba przyznać studiu Asbury&asbury – w pewnym sensie przeciera szlaki, „wskrzeszając” lekko blednące gwiazdy.

Brand Owen.

article-1194209-0567D078000005DC-428_148x112_popup

Hmmm – od strony graficznej tak sobie, merytorycznie trąci za bardzo PR, więc mam wrażenie, że jeden z najmłodszych angielskich goalkeeperów to maszyna do strzelania bramek i …chyba o to chodzi. Chociaż z drugiej strony CV Davida Beckhama byłoby bardzo podobne i innych czołowych piłkarzy również. Ale przecież CV są do siebie podobne. Ale …

Rada: … is good to have, but …!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s