rozgrzewająco

Hot news. Splash. W całej zimowej zawierusze newsy niestety straciły swój gorący posmak. Jakieś takie bez wyrazu i tendencyjne są. A wzbijające się codziennie w eter: …szaro, deszczowo i zimno… stop!
Z mojego RSS wyleciały kolejne polskie portale/blogi (sic!) zajmujące się marketingiem. Został tylko jeden – najbardziej newsowy, z kółkiem wzajemnej adoracji gwarantującym jedno – fachowe bycie na bieżąco.

I o to chodzi. Od tego nie da się uciec. I tak jakoś wyszło, że stanowi to nieodzowny składnik mojej pracy. Chociaż ostatnio coraz bardziej tęsknie za tym, co daje prawdziwą satysfakcję – interakcja, wspólne robienie czegoś, popracowanie nad czymś. Albo „zwyczajne” pogranie w piłkarzyki, czy chociażby w ping-ponga.

rozgrzewajaco1

Dlatego jestem w 100% zwolennikiem home made. Od Ciebie oczekuję tylko jednego. Dostarcz mi jasne wytyczne, a sam chętnie zajmę się już resztą. Na przykład …trunkami wyskokowymi. Pomijając, coraz bardziej trendy, wspólne gotowanie, wspólne pędzenie wina może okazać się również wielkim ŁAŁ.

Na stronie Home Booze Kit kupić można nie tylko poradnik, ale cudowną saszetkę pełną drożdzy … .

rozgzewajaco_2

Dear Friend,
My goal is to introduce you to the world of making alcoholic beverages at home. When I got into it, I had no idea that it would really be this easy and more importantly – FUN!

Rada: Watch youtube videos.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s