z pasją

Ponoć najgorszy dzień w roku mamy już za sobą, ale jakoś nie widzę dokoła siebie zbytniego entuzjazmu. „Na siłę” utrzymywany optymizm trąci lekką sztucznością – nie piję do polityki, chociaż może trochę Davos to trąci.

A jakby tak przez moment spojrzeć na wszystko w czarnych barwach, spróbować zdołować się na całego, zobaczyć bliski koniec?

Na pewno okaże się, że koniec świata już dawno został przewidziany – gdzieś w zamglonej przeszłości i w cale nie wywróżono go z fusów.

end

Na pewno koniec będzie straszniejszy od najstraszniejszych koszmarów.

end_2

Jak już wieszczyć koniec to przynajmniej z pasją – może w stylu paryskiego studia animacji Passion Paris. Nawet nie będę retorycznie pytał o nasze reklamowe podwórko – dlaczego ciągle męczony jestem napuszonym przekazem z drugim dnem, którego już mi się nie chce dostrzegać?

Zdecydowanie bardziej wolę skoncentrować się na nadchodzącym lecie. Słoneczny klimat rzeźb Wilfrida Wooda, londyńskiego artysty, daleko odsuwa ode mnie zimowe zmartwienia.

end_3

Pomyśleć tylko, że w Australii lato w pełni i że i tamtejszy oddział Agencji Publicis (Publisic Mojo Melbourne) wie co zrobić ze sztuką – najlepiej niech ora reklamowe pole.

Nie mogło oczywiście zabraknąć ostrzeżenia: Uważaj na słońce!

Rada: Beware – summer is leading to all sorts of strange behaviour.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s