rozrywkowo

Oczywiście zbliżające się Święta, jak co roku, obfitują w reklamy z reniferem – w tym roku opada mu cenka, choinką – jak zawsze zielona i upstrzona bombkami, mikołajem – niektórzy z nich palą papierosy i chodzą na lekkim rauszu, pewnie dlatego często się wywalają – nie jest to żadna aluzja reklamowa, tylko zasłyszana wczoraj, przy porannej kawie, historia.

Grudzień – bez owijania w bawełnę i lukrowania – to cholernie pracowity miesiąc, ostatnia szansa na dorwanie się do budżetów, nagryzienia kawałka reklamowego torta. Więc nie dajmy się zwieść wyuczonym uśmiechom. W głębi czai się strach i chęć pognębienia przeciwnika – pracownika konkurencyjnej agencji.

Nic tak nie sprawia przyjemności jak możliwość dania w mordę, obicia przysłowiowego ryja. Nic tak nie poprawia nastroju jak widok Twojego Wrestlera, który wypadł ze świata Nicolasa de Crecy (klasyk współczesnego komiksu francuskiego, autor kultowego Foligatto i wzbudzającego, na polskim rynku, umiarkowane zainteresowanie Dziadka Leona), gotowego pognębić Twojego wroga.

Foligatto

rozrywkowo_1

Dziadek Leon

rozrywkowo

Kreatywny strzał – proszę bardzo. The One Show Interactive w Nowym Jorku. Na początku 2009 poznamy zwycięzcę. A do tego czasu może pogramy? Show Down. Let’s play!

rozrywkowo_2

A na podsumowania przyjdzie jeszcze czas. Tymczasem.

Rada: Show up!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s