odpadowo

Bo jak tu nie kupić książki bejbikowi, zwłaszcza takiej poruszającej trudne tematy? W dzisiejszych czasach, w których niejako z założenia trzeba rozmawiać z dzieckiem o seksie, moralności, nałogach, etc. … nikt jakoś nie wspomina o czymś najbardziej prozaicznym na świecie, o czymś otoczonym zasłoną przemilczenia, tajemnicy, niedopowiedzenia … mimo iż jest to w 100% naturalne, przez niektórych oczekiwane nawet z wytęsknieniem, stanowiące niekończący się temat do długich konwersacji między młodymi rodzicami. A co to takiego?

kupa4

Kupa!

kupa3

O niej też trzeba mówić, albo za jej pomocą opowiedzieć o jej producentach. Oficyna Wydawnicza Dwie Siostry jako jedna z pierwszych na polskim rynku przełamała temat tabu. A ja to kupiłem. Kupa. Przyrodnicza wycieczka na stronę, autorstwa Nicoli Davies i Neala Laytona.

Mam również D. O. M. E. K. Aleksandry Machowiak i Daniela Mizielińskiego, na wypadek gdyby bejbik zapragnął dowiedzieć się czy można mieszkać w norce Hobbita, albo w kubku do herbaty, bądź w orzeszku … lub zaproponował przeprowadzkę do walizki.

dom_pod_wiatr

Na inne, potencjalne, niebezpieczeństwa myślę, że też znajdę odpowiedzi. A tymczasem samemu poszerzę swoje horyzonty.

Rada: Skup się!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s